Biz Kimiz?

Şirketimiz

Ocak 2000 – Ocak 2006 arası Hayat ve Sağlık sigortası branşlarında İstanbul’da faaliyet göstermiştir. Şubat 2006 tarihinden itibaren gelişen sigortacılık vizyonuna paralel olarak Hisse yapılarını ve faaliyet alanlarını değiştirmiş, Şirket merkezini Ankara’ya taşımıştır.

Misyonumuz

Başarının ve size sunduğumuz yaratıcı çözümlerin arkasındaki en önemli unsurlar; uzmanlık süreklilik, tutarlılık, size özel çözümler ve siz değerli müşterilerimizi iş ortağımız olarak görmemizdir. Bütün bu değerlerin size sunduğumuz hizmetin hiçbir aşamasında gözardı edilmemesine dikkat ediyoruz.

Siz müşterilerimizle olan bütün ilişkilerimizde sizi dinleyip ihtiyaçlarınızı doğru anlayarak, en doğru hizmeti sunabilmeyi temel felsefemiz olarak benimsedik. Bunun size verdigimiz hizmetin kalitesini arttıracağını biliyoruz.

Amacımız siz müşterilerimizle ve sigorta şirketleriyle kısa süreli değil uzun süreli kalıcı iş ilişkileri kurmaktır ve bunları yaparken asla kısa sürede fiyat endeksli hizmet değildir.

Değerlerimiz, Birikim Sigorta ekibinin oluşturduğu ve sahip çıktığı değerlerdir ve bu değerler hiç kuşkusuz sizlerin de desteğiyle bizi gerek Türkiye'de gerekse yurt dışı piyasalarda başarılı kılan en önemli unsurlardır.

Neden Biz?

  1. Birikim Sigorta ile sigorta ihtiyacınıza en uygun çözümü elde edersiniz,Sigorta giderlerinizde tasarruf sağlayacak en uygun fiyatı elde edersiniz,
  2. Hasar anında sağlıklı ve doğru yönlendirmeler alırsınız,
  3. Ve Poliçe ve teminat devamlılığınız konusunda yakından ve ilgi ile takip edilirsin.